pondělí 12. května 2014

Slovan odehrál výhodnou

Předběhnout se dá jedině Jaroslavl , ten má však ve srovnání se Slovanem jeden zápas k dobru , odehraje jejich ještě pět . Dinamo Moskva - Slovan Bet365 2:3 ( 1:0 , 0:1 , 1:2 ) Branky a asistence : 9. Pestunov ( Volkov , Kvapil ) , 53. Dugin ( Karpov ) - 27. Miklík , 41. Škoula ( Radivojevič , Hudáček ) , 46. Šatan , 5256 diváků Třetí třetina : Konec zápasu. Střely na branku ve třetí třetině 10:4 , celkově 33:24 . 16 sekund před koncem třetí třetiny dostal Sigalet dvě minuty za podražení , domácí berou oddechový čas . 59. min: Slovan odehrál výhodnou přesilovku nesměle, domácí tak mohou v závěru jít do plných a Unibet vyrovnat, 72 sekund před koncem odvolali brankáře . 57. min: Dvě minuty dostal domácí Volkov za hru vysokou holí na Radivojeviče a vzápětí i Komarov za Bet365 sekání Januse , Slovan hraje necelé dvě minuty přesilovku o dva hráče . Trenér Čada si bere oddechový čas . V 56. minutě Slovan vede 3:2 , můžeme očekávat Bet -at -home Bet -at -home drtivý tlak domácích. 53. min: Slovan se neubránil , inkasoval těsně poté, co přežil přesilovku , Unibet je to 2:3 .

Bližňák dostal po gólu 10 - minutový trest za nesportovní chování . 51. min: Do konce třetí třetiny zbývá ještě 10 minut , domácí nevědí najít rytmus . Na Bet -at -home trestnou lavici však odchází Mojžíš . 46. ​​min: Na konci oslabení Slovanu dal parádní gól Šatan , vyšel Bet365 mu blafák . 45. min: Von jde Bartovič za sekání . 43. min: Slovan hrál ještě další dvouminutovou přesilovku ( Mironov zůstal na trestné lavici ) , ale nevyužil ji. V 41. minutě šel na trestnou lavici i domácí Mironov a Slovan přesilovku o dva hráče využil gólem Škoulu přesně v době, kdy se Unibet měl první vyloučen Unibet Korjagin vrátit na led . Druhá třetina : Konec druhé třetiny , v níž domácí přestříleli hosty 16:7 . 39. min: Von jde Korjagin Bet365 za držení Bartoviče . 36. min: Dinamo přesilovku nevyužilo , Radivojevič pomohl Janus při čisté šanci domácích.